דף הבית > אודות החברה

אודות החברה

אודות חברת HermetiCon

עולם הגנת המידע הוא רחב ומגוון. ככל שאופי האיומים גדל ומשתנה, כך מנגנוני ההגנה נדרשים להתאים עצמם באופן רציף ודינמי.

בשנים האחרונות רגולטורים בכל העולם נקטו בשורה של פעולות משמעותיות על מנת ליצור סטנדרטים מתאימים להגנה על המידע.

אם בעבר רק חברות ענק השקיעו משאבים באבטח מידע, הרי שהיום תחום ה-Security התפתח גם לתחום ה-Privacy ובעצם, הפך להיות רלוונטי לכל ארגון – מידע של לקוחות, מידע על עובדים, מידע עסקי ועוד סוגים רבים של מידע הינם למעשה נכס שצריך להגן עליו.

 

איך אנחנו עושים את זה?

אצלנו ב-Hermeticon רואים את התמונה הרחבה. מודל העבודה הייחודי שלנו מאפשר לנו לבנות עבורך את הפרויקט שמתואם באופן מלא לצרכים שלך.

בכל בחינה של פרויקט אנו מתייחסים לשלושה היבטים שונים מתוכם נגזרת הפעילות:

אודות חברת הרמטיקון

 

רגולציה – אנו חווים תקופה של שינויים כלל עולמיים בגישת מדינות כלפי איומי סייבר והגנה על פרטיות. תקנות אירופאיות כמו GDPR, תקנות הגנת הפרטיות בישראל ותקנות אמריקאיות כמו CCPA או HIPAA  הופכים להיות מרכיב משמעותי בתכנון הפעילות של חברות בארץ ובעולם, בחינה של שווקים חדשים וקבלת החלטות לגבי פעילות עסקית.

כדי לפעול, נדרש להכיר לעומק את דרישות הרגולציה הרלוונטיות, ובעיקר ליצור מערכת אחודה אשר נותנת מענה מלא לדרישות מצד אחד, ונמנעת מכפילויות מצד שני. צוות היועצים מכיל מומחי רגולציה ביניהם יועץ משפטי מומחה מתחום הגנת המידע והפרטיות, יודעים לנתח באופן מדויק את דרישות החברה בהתאם לתחום הפעילות ולזירות העסקיות שבהם אתה פועל.

הגורם האנושי – 90% מתקיפות הסייבר מכוונות לגורם האנושי. כאשר מתייחסים למעגלי אבטחה ובונים תשתית הגנה מקיפה, לא ניתן להסתפק בפתרון טכנולוגי בלבד. הטעות האנושית, הינה הקרקע הפורייה למתקפות.

לכן, בפרויקטים שלנו ב-Hermeticon קיימת השקעה רבה בהטמעה חזקה של מודעות בקרב עובדי החברה, ויצירה של תהליכים ובקרות אשר מהווים תשתית להתנהגות העובד המצופה.

טכנולוגיה – כלים טכנולוגים להגנה על המידע מהווים כיום כבסיס החיוני לתשתית המונעת חדירה של איומים למערכות הארגון. אבל, לא תמיד המערכת היקרה והמתקדמת ביותר היא המענה המתאים לארגון.

קיים מגוון רחב של כלים אשר יכולים לתת מענה הולם גם בעלויות נמוכות יחסית. ועל כן, על מנת לקבל החלטה על ארכיטקטורת אבטחת מידע מתאימה צוות היועצים לוקח בחשבון מגוון רחב של שיקולים המתבססים על סקר סיכונים יסודי, היכרות עם צרכי ההגנה של הארגון ורגישות המידע, והמשאבים אותם הארגון מסוגל להשקיע ביחס לפעילותו.

אנו נדע להציג לך את שלל הפתרונות היישומיים על מנת שתוכל לקבל החלטה נכונה ומתאימה. בנוסף פיתחנו סל מוצרי הגנה טכנולוגיים אשר מותאמים לעסקים קטנים ובינוניים.

אצלנו, כל פרויקט מתחיל באסטרטגיה. את המשמעויות והממצאים אנו מבהירים בצורה פשוטה ונגישה ללקוח כי אנו מאמינים בשיתוף מלא של הלקוח בכל שלבי העבודה על מנת שהפרויקט יבוצע בשיתוף פעולה זה לצד זה, של צוות היועצים ושל עובדי הארגון.

 

מה מייחד את הלקוחות שלנו?

הלקוחות שלנו אוהבים להיות רגועים. הם רוצים לחוש ביטחון שיש גורם מקצועי אשר בחן לעומק את כל החשיפות של הארגון, חשיפות משפטיות וחשיפות של מידע כלפי גורמים לא מורשים.

הלקוחות שלנו רואים את תהליך העבודה מולנו כתהליך שבו הארגון מקבל ערך גבוה ולא רק מסמן "וי" כדי לצאת לידי חובה. בפרויקטים שאנו מבצעים הלקוחות שותפים מלאים בתהליך ויודעים בכל נקודת זמן מה קורה ולמה זה קורה.

הלקוחות של Hermeticon מבינים שפעילות לטובת הגנה על המידע חייבת להיות מקיפה ורציפה, כדי להיות אפקטיבית באמת, ולאפשר להם להיות בטוחים לגבי ההמשכיות העסקית של הפעילות.

 

וקצת היסטוריה:

חברת Hermeticon הינה הזרוע הטכנולוגית מבית חברת Nextep. הוקמה בשנת 2010, מאז ועד היום מעניקה ללקוחותיה שירותים טכנולוגיים מתקדמים בשילוב מומחים מתחומי הרגולציה והמשפט.

ככל שהעולם הרגולטורי מתפתח וחדשות לבקרים נכנסות לתוקף תקנות במדינות שונות, ובנוסף כל העת מפותחים כלים טכנולוגיים חדשים, הורחבה בשנים האחרונות פעילות המחקר בחברה, אשר מאפשרת לנו להביא ללקוחותינו את הכלים העדכניים ביותר.

טופס תחתון

צרו איתנו קשר!

מלאו פרטים או צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
  • טלפון

    03-9550222

  • מרדכי רוז'נסקי 18 כניסה ב',
    א.ת חדש ראשון לציון

  • א' - ה'
    08:00-17:00