קוד מאובטח | הצורך העולה בתהליכי פיתוח בטוחים יותר

מעוניינים לקבל מידע מקיף אודות כתיבת קוד מאובטח אצלכם בארגון? השאירו פרטים כאן או התקשרו ל-03-7176281

 

ככל שהזמן חולף, נראה שעולם העסקים הופך להיות פחות ופחות בטוח מפני מתקפות סייבר. האקרים משכללים את אמצעי המתקפה שלהם ומנצלים כל נקודת תורפה על מנת להסב נזקים לעסקים מכל תחומי התעשייה. לעתים, המתקפות נעשות למען בצע כסף, פעמים אחרות עבור ריגול תעשייתי ולא פעם – מתוך רצון בחבלה גרידא. אחד מהתחומים החשופים ביותר הוא תחום פיתוח התוכנה.

בעוד העולם הולך ונעשה דיגיטלי וחכם יותר, קוד ונתונים הופכים למשאבים יקרי ערך. לעתים קרובות, אנו עשויים לגלות בדיעבד כי עיניים זדוניות רבות פקוחות עליהם ואם לא ניישם את אמצעי האבטחה המתאימים, הם ייפלו לידיים הלא נכונות.

כדי למנוע נזקים כבדים לעסק שלך, חשוב ליישם תהליכי פיתוח מאובטחים.

 

מהו פיתוח מאובטח?

בעוד שאבטחת עסקאות פיננסיות מובנית עמוק בעולם העסקים כיום, נראה שאבטחת המידע בעולם פיתוח התוכנה נדחקה לשוליים. על אף שמדובר לא פעם בתעשיות ענק המנהלות נתונים בשווי מיליונים, מנהלי בתי תוכנה לא תמיד משכילים ליישם את הפתרונות המתאימים בזמן הנכון.

בהתחשב בעובדה שהזמן הממוצע שלוקח לחברה לאתר הפרת אבטחה הוא 7 חודשים, הנזק עשוי להיות אדיר ולעתים קרובות, לא יהיה ניתן כלל לתקנו.

תהליכי פיתוח מאובטח נוגעים בהיבטים רבים ומגוונים בעולם הפיתוח וחולש על תשתיות פיזיות ועל סביבת הענן בו זמנית. תהליכים אלו מאפשרים לך לזהות סיכונים פוטנציאליים ולייעד להם פתרונות מבעוד מועד. במובן הזה, מדובר באבטחה יזומה ובניהול סיכונים מתמשך במקום מערכת אבטחה המתבססת על תגובה לתרחישים בזמן אמת.

 

אפיון דרישות המערכת:

בראש ובראשונה, יסייעו לך מומחי הסייבר לזהות את הצרכים הספציפיים במערכות הממוחשבות שלך ולצפות מראש איומים עמם עשוי העסק להתמודד. מומחי הסייבר יבנו שלל תרחישים ספציפיים וייעדו לכל אחד מהם פתרונות אבטחה חכמים ומתקדמים שיאפשרו לך להגן באופן אופטימלי על הנכסים הדיגיטליים והקניין הרוחני שלך.

 

הטמעת הפתרונות:

לאחר שייבחנו כל הסיכונים הפוטנציאליים, תפעל חברת אבטחת הסייבר שלך כדי ליישם את כלל הפתרונות הנדרשים לך – מאמצעים לעצירת מתקפות מניעת שירות, הפקת סיסמאות מאובטחת ושלל פתרונות מתקדמים אחרים. לעתים קרובות, הפתרונות יתחילו כבר ברמת העיצוב ותאפשר לך לכתוב קוד באופן נוח, נגיש ובטוח יותר מבלי לחשוש כי עיניים בלתי רצויות צופות על תהליך הפיתוח.

 

בקרת איכות ובדיקות שוטפות:

לאורך כל היבטי ההתנהלות שלך, עומדים לרשותך מגוון פתרונות בקרה שיאפשרו לך להבטיח שהקוד שלך בטוח ואיכותי יותר בו זמנית. סריקות קוד יאפשרו לך לבחון באגים בשלב היישום במערכת ולייעל את תהליך ה-DevOps שלך באופן אופטימלי. כך, אנו מרוויחים פעמיים – הקוד נקי מבאגים ונוח יותר לכתיבה ואנו יכולים להבטיח כי פרצות האבטחה יורדות למינימום.

כדי להבטיח שתהליכי הפיתוח שלך יהיו מאובטחים ככל הניתן, הניסיון, ההכשרה והידע של אנשי המקצוע שלך יקבעו במידה רבה את יעילות המערכת שלך.

למימוש חזון, ידע נכון והשמתכם ברף העליון – פנו עוד היום למומחים של Hermeticon! השאירו פרטים כאן או התקשרו ל-03-7176281

יתרונות לביצוע התהליך עם HermetiCon:

ליווי ע"י מיטב המומחים בתחום

מיטב המומחים מהתחום יספקו עבורכם מענה מקיף ברמה הרגולטורית, הטכנית והמשפטית.

פתרונות בשלל תחומי אבטחת מידע וסייבר

אנו יודעים לספק את הפתרונות הטכנולוגיים המיטביים והנכונים ביותר לארגונכם.

ליווי ע"י חטיבת מבדקי חוסן

חטיבת מבדקי החוסן מונה מומחים לתקיפה המבוססת על ניסיון והיכרות עם מערכות ההגנה המתקדמות בשוק.

שירות מותאם לגודל הארגון וצרכיו

לאורך השנים צברנו ניסיון רב, אנו מסוגלים לספק מבט על אבטחת המידע בארגון שלוקח את כל החולשות הקיימות בארגון ולהעלות אותן למודעות ההנהלה.
טופס תחתון

מעוניינים להתייעץ עם מומחה בתחום אבטחת מידע?

מלאו פרטים או צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
  • טלפון

    03-9450630

  • מרדכי רוז'נסקי 18 כניסה ב',
    א.ת חדש ראשון לציון

  • א' - ה'
    08:00-17:00